O nás

ImageNabízíme služby k ochraně Vašeho majetku. Snažíme se nabídnout řešení, které bude maximálně splňovat Vaše požadavky a to za rozumné ceny.

Ochrana objektů

Provádíme instalace systémů elektronické zabezpečovací signalizace. Snažíme se najít optimální řešení pro každý typ objektu, počínaje garáží či chatou, přes byt a rodinný dům až po rozsáhlé firemní objekty. Přenos poplachové informace ze systému je řešen buď zasíláním SMS zpráv a voláním na telefon uživatele nebo připojením na PCO bezpečnostní agentury.

Nejčastěji instalujeme zabezpečovací systémy českého výrobce Jablotron, jehož jsme také certifikovaným partnerem. Alarmy od Jablotronu jsou kvalitní, šikovné, jednoduché na obsluhu, se vzdáleným uživatelským a servisním přístupem, cenově dostupné a se zárukou 5 let. K alarmům nabízíme služby střežení bezpečnostním centrem Jablotron s působností po celé republice. K alarmům Jablotron získáte službu Celková ochrana na 3 měsíce zdarma!


Instalujeme kamerové systémy, podle požadavků na rozlišení detailů v obrazu nabízíme analogové systémy a megapixelové IP systémy.